1398\2\6 جمعه  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 سرويس اينترنت چنته با بهره گيري از فناوري پيشرفته‌، پهناي باند مورد نياز كاربر را به صورت بي‌سيم و بدون استفاده از خطوط تلفن به سيستم مورد نظر منتقل مي‌كند و با ارائه اينترنتي فوق‌العاده با كيفيت و پرسرعت ، اين امكان را به كاربر مي‌دهد

در دپارتمان طراحی وب چنته طراحی وب سایت فراتر از طراحی گرافیکی زیبا و قراردادن متن ها در قالب صفحات وب است ، طراحی صفحات وب فرایندی کاملا فنی می باشد که در آن رعایت استانداردهای مختلف الزامی است ، از این رو به منظور طراحی وب سایت ، نیازهای مشتری را مدنظر قرار می دهیم و برا ساس آن متون و قالب های گرافیکی متناسب با خدمات آن سازمان در صفحات وب قرار خواهد گرفت.... ادامه ی مطلب

 

 

 

 

 

   
   سرویس VOIP یا مرکز تلفن دیجیتال سرویس جدیدی است که توسط آن Voice یا تماس های تلفنی از طریق IP شبکه انتقال پیدا می کنند در این سیستم از یک سرور لینوکس به جای مرکز تلفن دیجیتال استفاده می شود و این قابلیت را فراهم می نماید که تلفن های بیرونی و یا مکالمات داخلی یک شرکت در شعب مختلف یا یک شعبه که توسط شبکه باسیم یا بی سیم به هم متصل هستند ، توسط IP انتقال پیدا کند یا به زبان ساده تر اگر چنانچه شرکتی دارای یک شبکه کامپیوتری باشد و یک یا چند خط تلفن داشته باشد می توان این خطوط تلفن را روی شبکه قابل استفاده نماید مراکز تلفن دیجیتال غیر از لینوکس نیز بصورت آماده در بازار ارائه می شوند که یک مقایسه اجمالی بین این دو سیستم به شرح ذیل می باشد:
سیستم تلفن IP آماده سیستم تلفن IP لینوکس سرور
در این سیستم به ازای اضافه کردن هر داخلی IP می بایست یک License خریداری نمود. در این سیستم اضافه کردن داخلی نامحدود و رایگان است.
مقدار پهنای باند ارسال و دریافت صوت در این سیستم 32 کیلوبیت در ثانیه بوده که فقط امکان مکالمه یک طرفه به کیفیت نسبتاً پایین را فراهم می آورد. مقدار پهنای باند ارسال و دریافت صوت در این سیستم 128 کیلوبیت در ثانیه (FULL DUPLEX) بوده که امکان مکالمه دو طرفه به صورت همزمان با کیفیت بالا را فراهم می کند.
در این سیستم تعداد مکالمات همزمان IP بسته به کارت DSP نصب شده روی دستگاه می باشد که امکان ارتباط 4 ، 8 و یا حداکثر 16 مکالمه همزمان را فراهم می نماید. در این سیستم هیچ محدودیتی برای ارتباط و مکالمه IP وجود ندارد و در صورت قوی بودن پردازنده سرور این تعداد نامحدود می باشد.
ضبط مکالمات در این سیستم بوسیله تجهیزات جداگانه و با محدودیت هایی از جمله زمان و تعداد مکالمات قابل ضبط مقدور می باشد و ضبط مکالمات داخلی نیز به تجهیزات گران احتیاج دارد. ضبط مکالمات در این سیستم به صورت نامحدود و امکان بازیابی اطلاعات به صورت کاملاً آسان انجام می شود.
مدیریت مکالمات در این سیستم بسیار تخصصی و اغلب توسط کارشناسان مجرب که دوره های آن را سپری کرده اند صورت می گیرد. مدیریت مکالمات در این سیستم توسط پنل تحت وب که با این سیستم واگذار می گردد انجام شده و توسط اپراتور آشنا به کامپیوتر صورت می گیرد به علاوه با نوشتن اسکریپت می توان قابلیت های جدید ایجاد نمود.
در صورت اشکال در سیستم یا خرابی قطعات می بایست از طریق نمایندگی های آن برند اقدام شود. این سیستم بر پایه نرم افزار و سرورهای کامپیوتری فعالیت می کند که در صورت خرابی قطعات با تعویض قطعات سرور که به راحتی یافت می شود امکان بازیابی سیستم فراهم می گردد.
این سیستم فقط بر پایه پروتکل خاص کار کرده و امکان اتصال به گوشی های غیر از هم مارک خود فراهم نیست. این سیستم بر پایه پروتکل SIP کار کرده و امکان اتصال هر نوع گوشی از کمپانی های مختلف حتی گوشی های تلفن همراه با فابلیت CIP به این سیستم میسر می باشد.
در این سیستم به علت پهنای باند پایین امکان کنفرانس تصویری به سختی و با کیفیت پایین میسر است. در این سیستم به علت پهنای باند بالا امکان کنفرانس تصویری توسط گوشی یا دوربین به راحتی و با کیفیت بسیار بالا میسر می باشد.