1398\2\6 جمعه  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 سرويس اينترنت چنته با بهره گيري از فناوري پيشرفته‌، پهناي باند مورد نياز كاربر را به صورت بي‌سيم و بدون استفاده از خطوط تلفن به سيستم مورد نظر منتقل مي‌كند و با ارائه اينترنتي فوق‌العاده با كيفيت و پرسرعت ، اين امكان را به كاربر مي‌دهد

در دپارتمان طراحی وب چنته طراحی وب سایت فراتر از طراحی گرافیکی زیبا و قراردادن متن ها در قالب صفحات وب است ، طراحی صفحات وب فرایندی کاملا فنی می باشد که در آن رعایت استانداردهای مختلف الزامی است ، از این رو به منظور طراحی وب سایت ، نیازهای مشتری را مدنظر قرار می دهیم و برا ساس آن متون و قالب های گرافیکی متناسب با خدمات آن سازمان در صفحات وب قرار خواهد گرفت.... ادامه ی مطلب

dedicated server (سرور اختصاصی) چیست؟
Dedicated server اصطلاحا بمعناي "سرور اختصاصي" مي باشد. بسيار پيش مي آيد که شرکت هاي فعال در زمينه خدمات ميزباني وب ( Web Hosting) و يا ادارات ،سازمان ها ، دانشگاهها، مراکز تحقيقاتي و آموزشي و...، نياز به فضاي Web بسيار بيشتر از معمول و همپنين تعداد سايتها و نيز عرض باند (ترافيک) ماهيانه بسيار بيشتر پيدا مي کنند. بطور مثال ، ممکن است يک شرکت فعال خصوصي و يا يک سازمان دولتي ، نياز به فضاي Web مانند 20GB (و بالاتر) ، تعداد سايت بيشتر (اختياري) و عرض باند ماهيانه اي مثلا معادل 100GB (و بالاتر) نمايد.
در چنين شرايطي ، گرفتن فضاي Shared (مشترک) روي سرورها ، ازلحاظ اقتصادي مقرون به صرفه نخواهد بود. در اين صورت ، بهترين راه، گرفتن يک سرور بطور کامل مي باشد( کل Hard Disk و نيز عرض باند ماهيانه بيشتري در اختيار دارنده سرور خواهد بود).
لذا، Dedicated Server بمعناي "يک سرور کامل با امکانات بطور مستقل" مي باشد. گرفتن يک Dedicated سرور به طور کلي ميتواند داراي دلائل بيشتري نيز باشد که ذيلا به برخي از مهترين آن دلايل اشاره مي کنيم :
 
احتياج به فضاي Web خيلي زياد (مثلا 10GB و بالاتر)
*احتياج به ترافيک ماهيانه خيلي زياد (مثلا 100GB و بالاتر)
*احتياج به ميزباني Web براي تعداد سايت هاي فراوان ( دولتي و خصوصي)
*احتياج به داشتن کنترل کامل روي سرور ( بعضا حتي دکمه Reboot سرور)
*احتياج به نصب نرم افزارهاي جديد به دلخواه روي سرور به طور مستقل
*احتياج به تهيه نسخه هاي Backup از کل اطلاعات در هر زمان دلخواه
*اعطاي نمايندگي به ساير Reseller ها جهت Web Hosting و کسب درآمد